Školka: Prázdninový provoz

Letní provoz v MŠ MČ Praha 8 ve školním roce 2020/2021

Milí rodiče,

před nástupem dětí do mateřské školy si prostudujte hygienické podmínky školy a Informace MŠMT- režim návratu ze zahraničí - viz.příloha a sledujte aktuální informace o průběhu nemoci COVID - 19.

Vážení rodiče,

děti, jejichž rodiče předem uhradili úplatu za předškolní vzdělávání a za stravu, jsou na prázdninový provoz, který bude ve dnech 26.7. - 6.8.2021 rozděleny dle mateřských škol takto:

1.PAVILON - přízemí - třída Andulky

MŠ Chabařovická

1.patro  - třída Berušky
                                      MŠ Bojasova - tř.: Andulky, Berušky, Houbičky

tř.: Skřítci, Rybičky, Kouzelníci

2.PAVILON - přízemí - třída Cecilky
                                     MŠ Bojasova - tř.Cecilky
                                     MŠ Šiškova - děti od A - K

1.patro  - třída Dráčci
                                    MŠ Bojasova - tř.Dráčci
                                    MŠ Šiškova - děti od L - Ž

Seznamy dětí a jejich značky budou vyvěšeny ve vestibulech.

Při nástupu budeme po zákonných zástupcích požadovat  Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění - viz příloha této stránky a podpis Dodatku č.1 ke Školnímu řádu. Podepsané, řádně vyplněné Čestné prohlášení odevzdají zákonní zástupci 1.den nástupu dítěte třídní učitelce.

Bez tohoto prohlášení nelze dítě do školky přijmout.

Z epidemiologických důvodů žádáme o dodržování závazných pravidel a pokynů při vstupu do školy ( dezinfekce rukou, rozestupy, respirátory v budově...)

Děti potřebují oblečení do třídy a na ven, pokrývku hlavy, náhradní oblečení, pyžamko, přezutí, 2 roušky v mikrotenovém sáčku. Dětem nedávejte do MŠ žádné potraviny, šperky, hračky!

Provoz mateřské školy:

6.30 hod. -   8.30 hod. scházení dětí / uzamykání objektu MŠ