APLIKACE LYFLE

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali o novém komunikačním kanálu LYFLE mezi školou a rodiči, který plánujeme zkušebně spustit během měsíce května a od začátku školního roku 2022/2023 na ostro.

Informace o aplikaci Vám přijde na mobil na vaše aktuální telefonní čílo. Aplikaci lze stáhnout do mobilního telefonu pomocí QR kódu, který naleznete vpřiloženém plakátku LYFLE pro rodiče.

Prosím, věnujte pozornost přiloženým dokumentům. Informace jsou taktéž i v šatnách vašich tříd.

Informace o aplikaci LYFLE

LYFLE - Školka do kapsy je ta nejsnazší cesta k informacím ze školky.

Elektronická nástěnka, bleskové omlouvání dětí, všechny informace, fotky a dokumenty od učitelek na jednom místě - u Vás v kapse. Kdykoliv školka něco do LYFLE přidá, přijde Vám upozornění na telefon (je potřeba mít staženou aplikaci) a můžete si rovnou procházet a stahovat fotky. A to nejlepší na konec - vše na Vaší nástěnce je to, co se týká jen a jen Vašich dětí. Neuvidíte tak informace určené ostatním třídám nebo kroužkům, na které Vaše dítě nechodí.

LYFLE  - funguje na mobilu i na počítači již ve stovkách školek po celé České republice a ve všech se rodiče shodli na tom, že něco takového tu zkrátka chybělo. Přidáváte se tedy k desetitisícům spokojených rodičů a již brzy budete komunikovat se školkou tak, jak je hodno ve 21. století.

Chytře, moderně a bleskově!