LETNÍ PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2023

Vážení rodiče,

MČ Praha 8 vydala Oznámení o přerušení provozu  mateřských škol v době hlavních prázdnin školního roku 2022/2023, která můžete najít jako přílohu tohoto článku.

Letní provoz mateřských škol bude od pondělí 3. července do pátku 21. července 2023 probíhat v kmenových mateřských školách - viz.příloha tohoto článku.

V případě, že budete mít o umístění do naší mateřské školy zájem, vytiskněte  a vyplňte si přihlášku na letní provoz  - viz.příloha tohoto článku. Přihlášku přineste nejpozději do 28.2.2023 svým třídním učitelkám a od nich proti podpisu obdržíte bližší informace ohledně plateb.

Příslušné platby, řádně identifikované, je nutno zaslat na účet MŠ a ŠJ nejpozději do 15. března 2023 včetně. Po tomto termínu již nebudou platby akceptovány, budou vráceny zpět na účet a dítě nebude na letní provoz umístěno. Taktéž i v případě mylné platby.

Doporučuji, abyste si kontrolovali svůj účet pro případ, že Vám byla vrácena platba zpět na účet.

Věnujte pozornost tomuto článku a postupujte dle pokynů.

Veškeré informace jsou také zveřejněny na nástěnce v šatnách u jednotlivých tříd a informaci taktéž obdržíte  prostřednictvím aplikace LYFLE.

Bc. Věra Klímová, ředitelka školy