VÝSLEDKY ZÁPISU K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Vážení rodiče,

zápis do mateřské školy na školní rok 2017/2018 proběhl ve dnech 3.+4.5.2017.

Správní řízení je ukončeno.

Podle novely Školského zákona č.561/2004 Sb., bude rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání do výše uvedené mateřské školy oznámeno vyvěšením seznamu registračních čísel přijatých dětí.

Výsledky zápisu:
Celkový počet přijatých žádostí k předškolnímu vzdělávání: 102
Počet vydaných rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání: 68
Počet vydaných rozhodnutí o nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání: 31
Ukončení správního řízení: 3

Výsledky zápisu budou zveřejněny ve čtvrtek 18.5.2017 od 8.00 hodin na dveřích ředitelny a vývěsce MŠ nejméně po dobu 15 dnů.

Rozhodnutí o přijetí nebude v písemné podobě doručováno. Zveřejněním seznamu přijatých dětí (jejich registračních čísel), se považují rozhodnutí, kterým se vyhovuje za oznámená. Lze si je vyzvednout v níže uvedených termínech v ředitelně školy.
V případě, že bylo vaše dítě přijato do více mateřských škol, žádáme Vás, abyste  obratem informovali ředitelku MŠ, o kterou nemáte zájem, a odhlásili své dítě z docházky. Uvolníte tímto místo dalším uchazečům, kteří nebyli přijati.

Děkujeme za spolupráci

Rozhodnutí o nepřijetí  se bude vydávat obobně proti podpisu a to pouze prokazatelně žadateli. Osobně nevyzvednutá rozhodnutí o nepřijetí budou odeslána doporučeně s doručenkou. Prosíme o včasné vyzvednutí na poště.

Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání si lze vyzvednout v ředitelně MŠ v těchto dnech:

ve čtvrtek 18.5.2017 od   9.00 - 16.00 hod.
v   pátek   19.5.2017 od   9.00 - 14.00 hod.

Bc. Věra Klímová ředitelka MŠ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ

Informační schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se uskuteční ve středu 21.6.2017 v 16.00 hod. v 1.pavilonu - přízemí, třída Andulky.

Během schůzky budou podány důležité informace o provozu MŠ.
Prosíme účast bez dětí.

Bc. Věra Klímová, ředitelka MŠ